• Światowy Dzień Turystyki

• "Światowy Dzień Turystyki" w Miłoszu pod hasłem ,,Turystyka i zielone inwestycje". Celem tego dnia jest podniesienie świadomości ludzi dotyczącej roli turystyki w życiu społeczności lokalnej i międzynarodowej. Przesłaniem spotkania zorganizowanego w Gryf Arena PCSRiP w Gryficach było ukazanie zagadnień turystycznych z innej perspektywy. Uroczystość otworzył Ryszard Chmielowicz - Starosta Gryficki, ciekawe wystąpienie zaprezentowali zaproszeni goście: Pan Michał Ostrowski – pasjonat lokalnej historii, organizator wielu festiwali i propagator turystyki, oraz Pan Marek Kwiatkowski – Prezes PTTK Wagant Trzebiatów.

Wydarzenie przygotowały nauczycielki przedmiotów turystycznych: pani Teresa Wyrwińska - Kowalska, pani Anna Cicha i pani Żanetta Adamska. Poza wykładami nie zabrakło również konkursów z wiedzy turystycznej, sportowej rywalizacji ,a przede wszystkim dobrej zabawy. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki, a zwycięska klasa nagrodę w postaci ,,bonu na niepytanie".

• Nagroda dla Samorządu Uczniowskiego

• Staje się to powoli już tradycją "Miłosza", że członkowie Samorządu Uczniowskiego, za zaangażowanie i wytężoną pracę, otrzymują od Dyrekcji nagrodę w postaci wyjazdu integracyjnego . W tym roku odwiedziliśmy Nadleśnictwo Gryfice. Spędziliśmy bardzo miło czas, ale też zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji!!!

• Obchody Dnia Sybiraka

• 17 września br. wzięliśmy udział w obchodach Dnia Sybiraka. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11:30 uroczystą Mszą Świętą w kościele WNMP w Gryficach.

Następnie uczestnicy wydarzenia przeszli pod pomnik „Matki Sybiraczki” na Cmentarz w Gryficach, gdzie zaplanowano dalszą część uroczystości oraz złożenie wieńców.

• Pozdrowienia z wycieczki do Warszawy

• "Jaka wielka jest Warszawa!

Ile domów, ile ludzi!

Ile dumy i radości

W sercach nam stolica budzi!" zwiedzamy warszawskie  atrakcje: Sejm, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum PRL-u, Muzeum Polin, spacer z przewodnikiem, Planetarium, Centrum Pieniądze NBP słowa poety potwierdzamy i z Warszawy pozdrawiamy

• Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego