• II miejsce na Mistrzostwach Regionu B w piłce nożnej chłopców

• W dniu 10.05.2023 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Regionu B w piłce nożnej chłopców. Nasi zawodnicy ukończyli rywalizację na II miejscu a szkołę reprezentowali: Michał Sioła, Hubert Baran, Alan Lisek, Michał Smalec, Karol Łysiak, Jan Ziółkowski, Maciej Jezuit, Kuba Grajek, Mikołaj Jodłowski, Kamil Antonyk oraz Marcel Koziorowski.

• Uczniowie z 2 OZ na rozprawie sądowej

• 09.05.2023 r. klasa 2 OZ wraz z wychowawczynią została zaproszona do Sądu Rejonowego w Gryficach . Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w rozprawie sądowej, podczas której była rozpatrywana sprawa karna . Uzyskaliśmy odpowiedzi na , które od zawsze nas nurtowały. Pięknie dziękujemy: Pani sędzi Małgorzacie Fijałkowskiej-Soter, Pani protokolantce Agnieszce Cybul, Pani kierownik Wydziału Karnego Marcie Wojcieszonek za niezwykle wartościową lekcję.

• Podsumowanie zakończonej mobilności zawodowej Erasmus+

• Podsumowując zakończoną niedawno mobilność zawodową Erasmus +, należy pokazać naszych uczniów w ich miejscach praktyk. Wyspy Kanaryjskie są idealne, żeby zdobywać doświadczenie w zawodzie technik obsługi turystyki, ale również dla ekonomistów, którzy są potrzebni w każdym biznesie.