• Matura zbliża się wielkimi krokami, dlatego nasi uczniowie podjęli wyzwanie przygotowywania się do egzaminu również online. 17 września wzięli udział w spotkaniu z Dariuszem Kulmą, przedstawicielem firmy ELITMAT, który jest organizatorem przedsięwzięcia. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami współpracy. Motywacja jest na najwyższym poziomie .
    • Energia w nas pracuje, głowy pełne pomysłów, a w sercu marzenia do spełnienia. Cieszymy się sukcesem naszego kolegi Bartka Kuźmickiego, który pokonując wielu konkurentów, został wybrany przez specjalistów, aby poprowadzić prognozę pogody na żywo w Dzień Dobry TVN.
    • Dzięki swojej kreatywności blisko 375 uczniów, w tym 60 z naszej szkoły, bierze właśnie udział w pierwszym pilotażowym projekcie zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Uczniowie klas 2KS, 2OZB, 4MS i 5TE w ramach nagrody w konkursie filmowym "Kręci mnie to", zostali zakwalifikowani do udziału w czterodniowym wydarzeniu - Zawodowym Summer Campie, który zapewnia im:
    • Dyrektor Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach zaprasza Rodziców uczniów klas pierwszych LOMS, TE i BSIo oraz programowo najwyższych LOMS, TE i BSIo stopnia na zebrania z dyrektorem szkoły, wychowawcami, pedagogiem szkolnym, pedagogiem specjalnym, psychologiem i pielęgniarką szkolną wg harmonogramu:
    • Klasa 1 TE i 1 TOT w stolicy Czech. Praga uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Zachwyca swoimi malowniczymi uliczkami, gotyckimi katedrami, barokowymi pałacami i zabytkowymi mostami.(27-05)
    • Neapol jest w trójce najczęściej odwiedzanych włoskich miast. Pełno tu tajemniczych klimatycznych zaułków i krętych uliczek. Klimat bohemy artystycznej, gwar skuterów, klimatyczne knajpki, robią wrażenie. Napotkaliśmy również, kultową instalację artystyczną - "Wenus ze szmat", Michelangelo Pistoletto, która jest metaforą sprzecznej tożsamości Neapolu, który jest pięknym, ale i zaśmieconym miastem. To również refleksja na temat cywilizacji konsump
    • W imieniu społeczności Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach składamy najserdeczniejsze podziękowania Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom oraz Przyjaciołom naszej szkoły za okazaną życzliwość, hojność, bezinteresowną pomoc oraz zrozumienie dla podjętego przez szkołę przedsięwzięcia, jakim był zakup defibrylatora AED.
    • Technikum Ekonomiczne wchodzące w skład Zespołu Szkół im. Czesława Miłosza w Gryficach od lat należy do czołówki techników w województwie zachodniopomorskim. Od lat zdobywa wysokie lokaty w ogólnopolskim rankingu techników Perspektywy.

• teresa.wyrwinska@gmail.com, dariusz.drelich44@gmail.com
      • ul. 11 Listopada 10