• Nasza uczennica na podium

• Marcelina Paszkot z klasy 1TOT zajęła III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych - XXI Cross Mokasyn, w kategorii szkół średnich.

• Julia Karczewska laureatką XI Olimpiady Wiedzy o Turystyce

• Uczennica klasy II TOT, kształcąca się w zawodzie technik organizacji turystyki, Julia Karczewska, uzyskała tytuł laureata w XI Olipiadzie Wiedzy o Turystyce. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było: "W poszukiwaniu tradycji, dziedzictwo niematerialne w turystyce''. Olimiada została zorganizowana w Łowiczu przez Uniwersytet Łódzki. Opiekunem uczennicy była pani Anna Cicha - nauczyciel przedmiotów zawodowych. Gratulujemy sukcesu

• Uczennica naszej szkoły ODDAŁA SZPIK!!!

• Podczas niedawno przeprowadzonej akcji Samorzadu Uczniowskiego "Miłosza" we współpracy z ZS Płoty, uczniowie naszej szkoly mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy. Tegoroczna maturzystka - Wiktoria Olszewska z klasy 5TTE - okazała sie być realnym dawcą! Dziękujemy Wiktorii za dojrzałość i bezinteresowną chęć niesienia pomocy!

• Nasze "Mistrzynie Regionu B” w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

• Nasze "Mistrzynie Regionu B” w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT w ramach Licealiady 2023/2024. Uczennice "Miłosza" zajęły pierwsze miejsce w zawodach i uzyskały awans do finału wojewódzkiego. Gratulujemy walecznym mistrzyniom i czekamy na kolejne sukcesy na dalszym etapie

• Przygotowania do Erasmus +

• Tym razem polecimy do słonecznej Italii. Młodzież rozpoczęła dziś cykl intensywnych warsztatów językowych. Uczniowie technikum będą zdobywać doświadczenie zawodowe we włoskich firmach. W przyszłym roku szkolnym ruszamy z Erasmusem również dla uczniów naszego liceum.

• Dni Turystyki w Poznaniu

• Klasa I i II technik organizacji turystyki, na zaproszenie Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza Wydziału Turstyki i Rekreacji w Poznaniu, brały udział XXI Dniach Turystyki. Nasi uczniowie wzięli udział w:

• konkursach i turniejach zakończinych sukcesami,
            • interesujących wykładach,
            • zwiedzaniu Poznania z przewodnikeim Bimbą,
            • prelekcji w Centrum Informacji Turstyczynej na Sarym Rynku oraz zwiedzaniu Muzeum Pyry.

Zapraszamy do fotorelacji

• WIOSENNY TURNIEJ SPORTOWY

• 21.03.2024 r. To już właściwie tradycja "Miłosza", że nadejście wiosny świętujemy na sportowo! Tym razem nasi uczniowie rozegrali turniej piłki nożnej. Zwyciężyła drużyna 'Fitnesiary Sylwii' z klasy 4 MSA, która w ostatniej fazie rozgrywek musiala zmierzyć się z wyjatkowo silnym przeciwnikiem... drużyną nauczycieli. Drugie miejsce wywalczył skład 'Aroma King'. z klasy 2 MS. Na miejscu trzecim uplasowała się drużyna 'Galaktikos' z klasy 3 MS. Zapraszamy do oglądania fotorelacji!

• Uczennica klasy 3MS w "Akademii Młodego Prawnika 2024"

• Cieszy nas niezmiernie, że uczniowie naszej szkoły mają rozległe zainteresowania, które przekładają się na ich udział w licznych konkursach, olimpiadach czy warsztatach. Uczennica klasy sportowej, Julia Piskrzyńska, zakwalifikowała się do organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego "Akademii Młodego Prawnika". Serdecznie gratulujemy!!!

• I miejsce w półfinale olimpiady ZUS "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych"

• Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że 5 marca br. w budynku Uniwersytetu Szczecińskiego odbył się półfinał olimpiady ZUS “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych.” Trzech naszych uczniów: Julia Gracka , Paweł Górski i Maria Cieloch, zdobyło pierwsze miejsce wśród 20 szkół z całego województwa zachodniopomorskiego.

Nasza drużyna wykazała się nie tylko wiedzą, ale także determinacją i zaangażowaniem. To ogromny sukces, który świadczy o wysokim poziomie edukacji w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy Julii, Pawłowi i Marii oraz ich opiekunowi Pani Krystynie Gródeckiej. To dowód na to, że ciężka praca i pasja przynoszą wymarzone rezultaty. Brawo!

• Obóz sportowy LO Mistrzostwa Sportowego

• Tradycyjnie, obóz odbywa się w Karpaczu w Kompleksie Wczasowym Sandra Spa Karpacz

Uczniowie wykorzystują ostatnie dni zimowej aury do nauki i doskonalenia jazdy na nartach. Po szaleństwach na stoku pracują w ośrodkowej siłowni nad wytrzymałością i siłą.

W godzinach wieczornych młodzi sportowcy z LO MS doskonalą technikę pływania w kompleksie basenowym „Sandry”. Do dyspozycji mają basen ze sztucznymi falami, basen pływacki, sztuczną rzekę, solankę, sunę, jacuzzi i szereg zjeżdżalni. Zajęcia sportowe, z krótkimi przerwami na regenerację i posiłki trwają do późnych godzin wieczornych

• Pokaz kulinarny Master Chefa

• W dniu 03.03.2024r. uczestniczyliśmy w pokazie kulinarnym finalisty Master Chef'a Mariusza Szweda. Wszyscy spędzili miło czas biorąc udział w konkursach i smakując specjałów szefa kuchni

• I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w Piłce Siatkowej Chłopców Licealiada 2024

• Mamy to!!!  Mistrzostwo Powiatu Gryfickiego w Piłce Siatkowej Chłopców Licealiada 2024. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce. W zawodach reprezentowali nas: Karol Łysiak, Kamil Antonyk, Kuba Grajek, Krystian Kasak, Jan Ziółkowski, Wiktor Nawrocki, Łukasz Woźny, Szymon Golik. Zespół poprowadził pan Paweł Mazurski.